Als u als bedrijf of vereniging graag rekening houdt met het milieu is de grote PET tas een ideale partner voor congressen, evenementen of gewoon als geschenk. De PET tassen zijn gemaakt van voornamelijke gerecyclede plastic flessen en daarmee erg duurzaam.
De PET tas kunnen we voor u bedrukken vanaf 50 stuks. We drukken de tassen in maximaal een drukkleur. Deze PET tassen zijn erg stevig en geschikt voor intensief gebruik. Door de ruime afmeting van de tas kan de bedrukking ook groot op de tas gedrukt worden.
Voorkeur opdruk:
Stevige grote tas van PET-kwaliteit. Gemaakt van 80% gerecycleerd PET materiaal (plastic flessen). Groot drukoppervlak voor uw promotie. Vanaf 10.000 stuks diverse formaten mogelijk, vraag naar de mogelijkheden. Afmeting: 450x150x330 mm. 110 g/m2.
Prijs op basis van een afname van 1200 stuk inclusief bedrukking in 1 kleur.